Auto Schwab, s.r.o.

Financování

photo

Jednoduché financování vozu Peugeot

Značkové financování PEUGEOT FINANCE je nabízeno prostřednictvím prodejní sítě Peugeot. Prodejce vám poskytne odbornou pomoc při rozhodování o nejvhodnějším způsobu financování nákupu automobilu. Individuálně lze vyjednat i jiné než standardní podmínky, našim klientům se snažíme ušít nabídku přímo na míru!


SPOTŘEBITELSKÝ ÚVĚR

Spotřebitelský úvěr na pořízení automobilu je účelovým úvěrem, poskytovaným leasingovou společností. Předmět úvěrové smlouvy je od počátku smluvního vztahu majetkem klienta. Úvěr je obvykle zajištěn samotným vozidlem, ale jsou možné i jiné formy ručení. Minimální délka úvěrové smlouvy je 12 měsíců, maximální pak 84 měsíců.
 

PEUGEOT RELAX

Operativní leasing RELAX je skvělý způsob, jak si pořídit nový vůz bez nutnosti jeho koupě. Díky programu RELAX PLUS (full service) navíc můžete všechny starosti s provozem vozidla hodit za hlavu a jen si užívat pocit jízdy v novém automobilu.


Společnost P Automobil Import s.r.o. nevykonává činnost poskytovatele nebo zprostředkovatele spotřebitelského úvěru. Poskytovatelem inzerovaných možností financování je společnost ESSOX s.r.o., která uvedené služby nabízí pod obchodní značkou PEUGEOT FINANCE. Veškeré informace uvedené v sekci „Financování“ jsou reklamním sdělením společnosti ESSOX s.r.o. mající obecně informativní povahu. Uvedené cenové kalkulace jsou pouze modelovými příklady a v žádném případě se nejedná o závazné nabídky ani doporučení ze strany společnosti P Automobil Import s.r.o., konkrétní produkty financování se mohou lišit. V případě zájmu o další informace ohledně konkrétních možností financování a jeho realizaci se prosím obraťte na Vašeho prodejce Peugeot.

 

Spotřebitelský úvěr Peugeot Relax

Auto Schwab, s.r.o.

Více informací